Latvijas Stāstnieku asociācija

Lai veicinātu stāstniecības tradīciju kvalitatīvu pārmantošanu Latvijas kultūrtelpā, pēc iespējas saglabājot pārmantoto mutvārdu formu, vēstījumu un izceltu tradīcijas dinamiku mūsdienu vidē, pirmās Latvijas stāstnieku konferences laikā tika attīstīta ideja par Latvijas Stāstnieku asociācijas dibināšanu. Latvijas Stāstnieku asociācijas pamatideja ir būt par apvienojošu organizāciju nozares aktīvistiem, lai sekmētu stāstniecības tradīciju saglabāšanu, atpazīstamību un uzturētāja prestižu sabiedrībā, veidojot kvalitatīvu priekšstatu par šīs mutvārdu tradīcijas formām Latvijā un sekmējot to atpazīstamību starptautiski. 

Asociācija ir stāstniecības tradīcijas koordinējoša un konsultatīva institūcija, kas sekmē stāstniecības tradīciju vienmērīgu saglabāšanu, atpazīstamību un iedzīvināšanu sabiedrībā, kā arī tās uzturētāju un pārmantotāju sadarbību, viņu neformālo izglītību, savstarpēju pieredzes un zināšanu apmaiņu Latvijā un starptautiskā vidē. 

Asociācija ir dibināta 2017. gada 22. novembrī. Valdes locekļi: Māra Mellēna, Aelita Ramane, Aija Vitmane. Asociācijā ir 33 biedri, no kuriem 5 ir Goda biedri. Biedru saraksts 2023. gada 1.decembrī.

Latvijas Stāstnieku asociācijas statūti pieejami šeit.  Informatīvs materiāls par Latvijas Stāstnieku asociāciju.

Asociācija ir atvērta, un tai var pievienoties jebkurš individuāls stāstnieks vai institūcija, rakstiski pamatojot vēlmi un iespējas darboties stāstniecības tradīciju jomā.

Pieteikuma anketa individuāliem biedriem. Pieteikuma anketa juridiskām personām. Pieteikuma anketas sūtāmas uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Adrese:

Ezeri 6, Rundāles pagasts, Bauskas novads, LV - 3921

Tālrunis: +371 26522141, +371 29872017

E - pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

REKVIZĪTI: 

Reģ. Nr.:

40008270898

Banka:

AS "SEB Banka" Bauskas filiāle

Kods:

 UNLALV2X

Konta Nr.:

LV34UNLA0055001027396