VII Lielā stāstu nakts Katlakalnā

Kopā ar pavasara spirgto elpu ir klāt arī VII Lielā Stāstu nakts. Kā katru gadu tā iezīmē gan pavasara saulgriežu laiku, gan Vispasaules stāstu dienu, kuras vadmotīvam "Kopā mēs varam!" sekosim šoreiz. Stāstnieki aicināti 18. martā jau no plkst. 18:00 mājīgajā Katlakalna Tautas namā, lai satiktos un sadziedātos, bet svinīgā VII Lielās Stāstu nakts atklāšana notiks plkst. 19:00.

Stāstnieks maz1

Stāstu nakts programma

Plkst.16.00 - Katlakalna bibliotēkā stāstnieki tiekas ar ģimenēm un bērniem, lai izbaudītu spoku, joku, šausmu un brīnumu stāstus.

Plkst.18.00 - Katlakalna Tautas namā  stāstnieki un klausītāji sanāks, lai satiktos, sadziedātos tiešā un pārnestā nozīmē.

Plkst. 19:00   VII Lielās stāstu nakts atklāšana                                                               

 Šoreiz klausītājus priecēs un savu stāstu burvībā aizvedīs dižā Kuldīgas stāstniece Liesma Lagzdiņa, ar savu šarmu un burvestībām pārsteigs īsta pasaku ragana no Tukuma Ivita Kalnozola - Kalsere. Humora dzirksti un anekdošu prieku visam pievienos stāstu pavēlnieks Guntis Pakalns. Ar šausmu, spoku un neticamiem stāstiem no Doles salas ieradīsies Anita Štikāne - Krūmiņa, no Pilsrundāles piedalīsies Rožu karaļvalsts galvenā dāma Aelita Ramane. Šī gada jaunums būs jaunā stāstniece Helma, kura kopā ar savu tēti muzikantu Mārtiņu Križevicu prot gan pārsteigt, gan aizraut līdzi stāstu ceļojumā. Arī mūsu novada jaunieši no privātskolas “Gaismas tilts-97” savas skolotājas Silvijas Zītares vadībā ļausies stāstīšanas priekam. Festivālā saglabāsim tradīciju - uzklausīt profesionālu pasaku stāstnieku - šoreiz pie mums ciemosies Raitis Zapackis.    

Īpaši viesi būs ģimene no Ukrainas ar ukraiņu tautas pasaku.

Lai stāstu straumi varētu savaldīt un noturēt gultnē, tad ar sadziedāšanu, rotaļām un kādu jautru danci visus izkustinās Tradīciju kopa “Ābols” no Ādažiem.                                                                                                   

Pēc pusnakts, kad aizdzīts miegs, visi jau sapazinušies un iedraudzējušies - īstais laiks stāstiem no dzīves - arī tie mēdz būt dažādi - gan ticami, gan neticami. Un te nu var dzirdēt visu, kas piederas pie nakts stāstiem. Derēs gan anekdotes, joki, pārpratumi, krogā dzirdēts, vai ceļā piedzīvots, rātnāki un nerātnāki stāsti.

                                  Tiekamies stāstos - Lielajā Stāstu naktī!

Sīkāka informācija pie stāstu nakts vadītājas Aijas Vitmanes, tālr. 26439276, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.