Stāstnieku skola 2024

Stastnieki VasarasSkola2024 1

Latvijas stāstnieku asociācija 26. un 27. jūlijā gaida Jūs ierodamies uz Stāstnieku skolu, kas notiks Ķekavas novada Katlakalnā. Stāstnieku skola iepa­zīstinās ar mutvārdu stāstīšanas tradīcijām un izpausmēm mūsdienu kultūras kontekstā, piedāvās ieskatu dažādu identitāšu konstruēšanas praksēs, izmantojot stāstniecību kā metodi, aplūkos dažādus stāstu žanrus un to iespējas katra stāstnieka radošās pašizpausmes veicināšanā un izkopšanā, kā arī stāstniecības iespējas kopienas saliedēšanā un veidošanā. Projekts “Stāstnieku skola 2024” sastāv no divu dienu apmācībām vasarā un vienas dienas semināra rudenī (3. oktobrī), bet katram ir savs mērķis un apgūstamās kompetences, tāpēc var apmeklēt neatkarīgi vienu no otra. Tie, kas Stāst­nieku skolu apmeklēs abas dienas vasarā, saņems apliecinājumu.

Stāstnieku skolas divās dienās ieplānotas 5 lekcijas, 1 ekskursija pa Katlakalna apkārtni, 3 darb­nīcas, diskusijas un domu apmaiņa neformālā gai­sotnē Katlakalna Tautas namā un Pasaku skolā. Stāstnieku skolas dalībniekiem jāsagatavo 2 mājas uzdevumi un jāņem līdzi vēl kādi savi stāsti azotē.

Pieteikšanās līdz 8. jūlijam!!! Vietu skaits ierobežots – ne vairāk kā 25 dalībnieki. Priekšroka tiem, kas pieteiksies savlaicīgi.

Pieteikšanās anketa aizpildāma te: https://ej.uz/pieteiksanās_anketa_stastniekuskola

Skolas programmu un papildus informāciju skatieties te: vasaras_skola_2024-14.6.2024_sm.pdf

Dalībniekiem, kuri ļoti vēlēsies ierasties uz apmā­cībām, bet objektīvu iemeslu dēļ nevarēs paspēt uz pirmo nodarbību 26. jūlijā plkst. 9:00, piedāvāsim naktsmītni jau 25. jūlija vakarā, bet par to obligāti vajag paziņot pa t. 29872017 (Aelita).